5років ПК ШевченкоДень народження - це свято, яке кожен з нас чекає з нетерпінням. І ось 10 листопада це свято завітало у ПКіТ ім.Т.Г.Шевченка. Саме в цей день випонилось 5 років з дня відкриття палацу. На перший погляд 5 років - це не так і багато, але за цей час колективу вже вдалось добитись значних успіхів. У палаці на даний час працює багато творчих колективів, студій і курсів. Він став справжнім культурним центром нашого міста.
І ось свято на честь ювіляра розпочалось. І менинника прийшли привітати гості. Так від імені адміністрації виступив заступник голови міськвиконкому С.П.Шульган. Він вручив почесні грамоти кращим працівникам палацу: керівнику ансамблю народного танцю Галині Петрівні Пеньковській, машиністу сцени Миколі Хомовичу Штельмаху і директору палацу Олегу Дмитровичу Корнелюку.
Від дирекції АТ "Ковельсільмаш" виступив заступник генерального директора Микола Іванович Скорінов.
На цьому урочиста частина святкового вечора завершилась і розпоалась концертна програма.
Сюжети за 1994 рік

5років ПК Шевченко

День народження - це свято, яке кожен з нас чекає з нетерпінням. І ось 10 листопада це свято завітало у ПКіТ ім.Т.Г.Шевченка. Саме в цей день випонилось 5 років з дня відкриття палацу. На перший погляд 5 років - це не так і багато, але за цей час колективу вже вдалось добитись значних успіхів.

9 травня

З кожною весною рідшають ряди ветеранів, які у святковому параді крокують щороку 9 травня центральною вулицею міста. Для них цей день найсвятіший, найвеличніший бо позбавлений від хаосу війни.

АТП 10706 - 35 років

Різноманітні ЛАЗи, ЛіАЗи, Ікаруси, що курсують вулицями нашого міста на 6-и міських, 18-и приміських, 23-х міжміських та 6-и міжнародних маршрутах належать до автотранспортного підприємства 10706. Цими днями воно відзначає свій 35-річний ювілей.

"Вістям Ковельщини" виповнилось 55

   Такої кількості поважних гостей, щирих привітань, ніжних квітів і просто добрих посмішок в редакції "Вістей Ковельщини" не пам'ятають мабудь уже давно. Та привід для цього всього 4 жовтня був більш ніж суттєвим - в той день нашій газеті виповнювалось 55.

"220 вольт" на сцені

   Виявляється 220В прекрасно знімають напругу. В цьому могли переконатися всі, хто прийшов в ПКіТ ім.Шевченка на виставу "Ого, або життя - штука хитра" одноіменного театру-студії під керівництвом ковельського режисера Ігоря Прокопіва

Ковельський театр-студія "220 вольт

   - Молодіжний театр "220В" запрошує вас на свою програму, яка називається "Ого, або життя штука хитра". У нас в програмі...
(колега вдає, що грає на гітарі і знову отримує кулаком в обличчя)

Освячення молитовного будинку

   В духовному житті міської громади "Адвентистів сьомого дня" сталася важлива подія - освячення цього величного і просторого молитовного храму, збудованого руками і за кошти самих віруючих.

У Ковелі спорткомплекс відкрито

   Подібні події тепер рідкість. Не дивно, що церемонія відкриття нового спорткомплексу зібрала досить представницьку аудиторію глядачів та гостей торжества. Серед останніх - голова обласної ради народних депутатів Борис Клімчук і голова міської адміністрації Анатолій Семенюк

Новий храм в селі Дубове

   Три роки будували дубівчани свій храм, а в п'ятницю 6 травня в день православного свята Юр'єва відбулося його урочисте освячення. Щира дяка всім, хто доклав рук і вміння до будівництва Свято-Юр'ївської церкви в Дубовому.

Виставка Валентина Данилюка

   Отчий дім, мамина пісня - основа всього. Таланту, духовності, творчості. Як птахи повертаються з вирію - так і діти, вже сивочолі, повертаються до рідної домівки, до своїх витоків

День захисту дітей

   "Діти - наше майбутнє." "Все краще - дітям." Що із цього кращого декламатори цих фальшивих гасел залишили сьогоднішнім дітям? Радіаційний фон Чорнобиля і димову завісу над Запоріжжям? Мінімальну пенсію для бабусь і статус безробітного для тата?

Основні критерії виживання студента

   На циферблаті людського життя стрілки невблаганно пересуваються, відраховуючи хвилини, секунди, миттєвості. Ми не будемо прагнути до неможливого - часу не спинити. Але в краю молодості завжди знайдеться притулок для тих, хто вирішив затриматись на станції студентство.

День туриста на природі

   З 21 по 23 травня в лісному масиві поблизу Колодниці пройшли змагання з туристичного багатоборства серед школярів міста. Їх учасники змагались в техніці пішохідного туризму, подолання контрольно-туристичного маршруту спортивному орієнтуванні та інших видах туристичних багатоборств.

Юні ковельчанки знають Німеччину

   Телевікторина "Чи знаєте ви Німеччину" закінчилась. Але знаєте де? Закінчилась тут, у Німеччині, у Вальсроде. Ми знаходимось у цьому місті і також з нами тут знаходяться переможці цієї вікторини... Ще раз, хоча Ковель вас уже чекає, представтесь будь-ласка.

На лікування до Німеччини

   Уже не вперше пан Готфрід Галлер з німецького міста Вальсроде з візитом у нашому місті. І кожен раз його приїзд реалізується в якусь конкретну справу, в якусь конкретну допомогу мешканцям нашого міста. ось і сьогодні він забирає кількох хворих людей на лікування в Німеччину.

Незвичайний дитячий садок №6

   Здавалося б що нового і незвичного можна побачити в житті звичайного дитячого садка? Як завжди: ігри і заняття, прогулянки та святкові ранки. Та виявляється в нашому місті існує незвичайний дитячий садок, яких у нас на Волині тільки два. А незвичайний він тим, що тут працюють групи дітей з вадами зору.

Дитсадок № 34 запрошує на свято

   Дім, родина, сім'я - це є невід'ємною частиною життя людини. Саме родинне вогнище, дух батьківської хати творять особистість. Щасливий той хто зазнав тепло і затишок отчого дому. Сім'я мов сонечко зігріває людину від народження і до кінця днів.

Забуті могили воїнів Першої світової

   На автостраді Луцьк-Ковель ось уже майже 80 років стоїть цей пам'ятник. На диво, установлений він на честь німецьких солдатів, які загинули на Україні в роки 1-ї Світової війни. За цей час багато пам'ятників було знесено, а цей залишився як символ християнської шани до полеглих.

М.А.Фурман

   Користуючись тим, що ми сьогодні ведем програму по телебаченню, я хочу звернутись до всіх телеглядачів і керівників наших підприємств: нікому двері в нашу спілку не закриті. 74 члена спілки - це ще не остаточний результат. Ідуть дзвінки - люди цікавляться.

У Ковелі зустрічали Івана Поповича

   В багатому творчому арсеналі Івана Поповича мабуть є багато засобів, здатних довести, що він є самобутній і справжній артист сучасної нам вітчизняної естради. У Ковелі метр української попси вдався лише до деяких з них

В пам»ять музиканта Анатолія Осіїка

   Концерт від самого свого початку був приречений на успіх. Його ідея настільки об'єднала ковельських музикантів, що навіть відсунула на задній план проблеми технічного забезпечення проекту. Хлопці наважились працювати з живим звуком

Сімейне свято «Від роду--до народу»

   Завжди приємно спостерігати коли сім'я збирається разом. Але ше цікавіше побачити коли всі члени сім'ї виступають як одне єдине ціле. Так 3 листопада в приміщенні міського будинку вчителя відбувся конкурс сімей-ерудитів "Від роду до народу"

Виставка Олександри Косарик

   Можна по-різному відчувати навколишній світ. Для одних - це милозвучні мелодії скрипки, для інших - словесні тріади віршованих рядків, а ще хтось вибирає пензель, фарби і полотно як істинно живу музику душі.

Саша Гайчук у дома

  Дорогі друзі, не так давно при вроводжали трьох наших ковельчан на лікування в Німеччину. І ось одного з них, Сашу Гайчука, і його маму ми вітаємо сьогодні вже вдома. Вони приїхали буквально кілька годин тому і ще втомлені з дороги завітали до нас у студію щоб поділитися своїми враженнями

Колектив «Лісова пісня» в Німеччині

   Приїзд "Лісової пісні" в невеличке західнонімецьке містечко Барзінгхаузен, що поблизу Ганновера, одразу став подією. Артисти в українських костумах з веселою вдачею і відкритим серцем, зі своїми мелодійними піснями та запальними танцями внесли додаткові відтінки святковості і неповторност

Внутрішній світ Олени Мамонової

   За вікнами дощ і вуличний бруд, а в затишній квартирі Олени Павлівни, де записувалсь наша розмова, ні слова нарікань на наше буденне життя, ні найменшої спроби говорити про її проблеми чи шукати винних.

Ковель спортивне місто

Вдруге поспіль Ковель стає місцем проведення першості України з мотокросу. Цього разу кращі гонщики України представляли команди з Чернівців, Києва, Хмельницького, Львова, Рівного, Харкова, Кременчука. Достойну конкуренцію гостям мали скласти луцькі та ковельські спортсмени.

Гуманітарний вантаж з Дортмунда

   До гуманітарних конвоїв із Заходу у нашому місті вже звикли. Очевидно, що настав час цікавитись не лише тим, що привозять, а й хто ті люди, які наслідуючи давні християнські канони долають чималу відстань заради допомоги ближньому.

Останній дзвоник

Свято останнього дзвоника завжди хвилююче і неповторне. Для одних - це прелюдія до щойно розпочатого шкільного життя, для інших - його останній аккорд, однаково радісний і сумний але завжди неповторний. Швидко промайнули шкільні роки і відсьогодні для цих випускників міської середньої школи №8

Вшанування вояків Армії Крайова

Нещодавно у прикордонній україно-польській зоні поблизу села Римачі Любомльського р-ну відбулося освячення впорядкованого цвинтаря 150 загиблим воїнам 27-ї Волинської дивізії польської Армії Крайової. У 1944р. вони полягли смертю хоробрих в бою з фашистськими загарбниками.

Чергові новобранці йдуть в армію

За традицію урочисто пройшли проводи в армію чергової команди новобранців на призовній дільниці ковельського військомату. Офіцери комісаріату, громадськість міста, батьки, знайомі та друзі новобранців зробили все аби проводи в армію запам'ятались юнакам надовго.

Проводи в армію

Проводи в армію - завжди подія. І для самих призовників, для яких попереду місяці нового, цікавого і справді чоловічого армійського життя, і для їх рідних, близьких, друзів, які звичайно ж сподіваються на швидке і щасливе повернення сьогоднішніх новобранців додому.

Телерадіопередавальний центр

   Ось ця 240-метрова телевізійна вежа не просто найвища споруда Ковеля, а й один з його символів нарівні з постаментом трудяги-паровоза на привокзальній площі і безкінечно довгими корпусами "Ковельсільмашу".

Санаторій "Турія" облюбовали діти

Цього літа далеко не кожна сім'я може дозволити собі відправити дітей на відпочинок в табір чи санаторій. І як добре, що така можливість з'явилась у дітей з Володимир-Волинського інтернату, адже вони обділені батьківською ласкою і увагою особливо потребують нових вражень і перемін.

Вшанували пам"ять Великого Кобзаря

Де б не були і в які часи не жили українці завжди віддавали і віддаватимуть шану своєму геніальному пророкові Тарасу Шевченку. Нинішня 180-а річниця з дня народження великого Кобзаря зібрала багатьох ковельчан на цьому добре знаному місці, де в майбутньому стоятиме пам'ятник поету

Будні АТ "Ковельсільмаш"

   День машинобудівника - особливий для нашого міста, бо "Ковельсільмаш" поряд з залізничним вузлом став символом Ковеля. Як і вся українська економіка завод сьогодні переживає скрутні часи. Із 3910 заводчан працює 1210, всі інші перебувають у відпустках

Діти-інваліди отримали допомогу

- Юра, я знаю, що після виходу нашої передчі "Розділений біль" в ефір багато ковельчан вирішили допомогти вам і асоціації "Особлива дитина". Якщо можна назвіть будь-ласка ці організації чи приватних осіб, які звернулися до вас з пропозиціями про допомогу.

Старовинна фото-виставка у Ковелі

   Частина цих старовинних фотографій кінця ХІХ початку ХХст. з фондів волинського краєзнавчого музею раніше вже була представлена в стінах колодяжненського музею-садиби ім.Л.Українки. Та нинішня виставка старовинного фото у Ковелі особлива

Два в одному — фізкультура і спорт

Для ковельчан вересень видався багатим на спортивні події. так 10 вересня з ініціативи міського комітету у стправах молоді і спорту у нашому місті було проведене перше міжгалузеве свято фізкультури. Організатори свята доклали чимало зусиль щоб кожен житель зміг знайти заняття до душі

Професія — вчитель

   Кому з нас незнайомі ті хвилювання, які були з нами в той момент, коли ми вперше переступили поріг школи? Це час, коли малюк прощається з дитинством, з його казковістю і чарівною неповторністю і стає на доріжку знань.

Гриб — рекордсмен

  - Цьому маленькому хлопчику позаздрив би будь-який грибник - він знайов величезного білого гриба і головне здорового. Тарасику, розкажи нам як ти знайшов цей гриб і де?

Вчимось танцювати з першого класу

"Веселі чобітки" - так називався танцювальний конкурс проведений 23 грудня в ковельській СШ №4. Він став підсумковим акордом уроків ритміки, які запроваджено тут у підсумкових класах півтора роки тому. Співвідносити приємне та корисне, підтримувати духовне та фізичне здоров'я

Ковельські діти вивчають Німеччину

   З ініціативи представника Червоного хреста західнонімецького міста Вальсроде Готфріда Галлера "Телевізійний центр Ковель" організував вікторину доя школярів "Чи знаєте ви Німеччину?", головний приз якої - поїздка на місяць в місто Вальсроде, що знаходиться в нижній Саксонії.

Умови конкурсу та результати

У веселе, захоплююче свято перетворився 3-й тур вікторини "Чи знаєте ви Німеччину?" для її учасників. Їм повезло: замість запланованих 2-х турів з ініціативи пана Галлера з німецького міста Вальсроде, який привіз призи, було проведено додаткову гру. Її організацію взяв на себе палац культури ім.Шевченка.

Ковельські волейболісти в призерах

   З 2-го по 4-е грудня у залі спортивно-оздоровчого комплексу нашого міста з ініціативи вихованців та спортивної громадськості проводився міжнародний турнір з волейболу пам'яті тренера Анатолія Андрійовича Завори.

Передноворічні бальні танці

   Вже стало доброю традицією проведення в нашому місті передноворічних турнірів із спортивних танців. ось уже кілька років поспіль приїжджають до Ковеля танцювальні пари з різних куточків України.

Вибори 94

   Один з головних підсумків минулих виборів полягає в тому, що народ все ще виявляє зацікавленість в оновленні влади на всіх рівнях. незважаючи на меньшу активність в порівнянні з попередніми парламентськими виборами.

В добру путь -- випускники

   Цьогорічна зустріч випускників Ковельского району з представниками влади та викладачами навчальних закладів пройшла під гаслом "Твоя професія - випускник". І тому є конкретне пояснення.

Історія залізничного вузла Ковель

   Ковель здавна називають містом залізничників. І справді, саме проведення в середині минулого століття залізниці не лише з'єднало місто з рядом просимлових центрів Європи і Росії, а й сприяло його подальшому розвитку.

Звіт ковельської музичної школи

   Кажуть, що музика - це втілена мрія людства про гармонію, до якої підсвідомо прагне кожен і якої так мало у навколишньому житті. Гармонія звуків породжує гармонію душі та почуттів. Такий стан може викликати лише класична музика.

Звіт професійно-технічого училища №7.

   Звичайно, свої свята бувають не лише в дошкільних закладах. Одне з таких свят - день училища - відзначали нещодавно вихователі та учні міського професійно-технічого училища №7.

© 1991 — 2013 | ТЦК — Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.
Використання матеріалів з сайту можливе лише за умови гіперпосилання наwww.pro.kovel.tv